Szwajcarska jakość:

Swiss Standards

KABE THERM SG

System ocieplania stropów minerlaną zewnętrzną wyprawą tynkarską (z opcjonalną powłoką malarską) lub polikrzemianową powłoką malarską

Informacje
o systemie

Właściwości
 

Budowa
systemu

Produkty
powiązane

 

System KABE THERM SG jest przeznaczony do ocieplania stropów od strony sufitów w garażach zamkniętych i otwartych, nad którymi znajdują się pomieszczenia ogrzewane. Sprawdza się na powierzchniach, które nie są narażone na bezpośrednie oddziaływanie czynników atmosferycznych ani uszkodzenia mechaniczne w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej oraz przemysłowym zarówno w obiektach już istniejących, jak i nowo wznoszonych.
System ociepleń KABE THERM SG znajduje zastosowanie przede wszystkim przy ocieplaniu stropów wymagających wysokiej ochrony przeciwpożarowej. Materiałem termoizolacyjnym w systemie są niepalne płyty z lamelowej wełny mineralnej.
System jest przeznaczony na wszelkie typowe niepalne podłoża mineralne (jak np.: beton, tynk cementowy, cementowo-wapienny oraz stropy wykonane z pustaków i innych tego typu materiałów ceramicznych lub betonowych), co najmniej klasy A2-s3,d0 wg PN-EN 13501-1+A1:2010. Warstwą zewnętrzną systemu jest wykonywana jest techniką natryskową mineralna wyprawa tynkarska MINERALIT T AKORD (opcjonalnie malowana farbą polikrzemianową NOVALIT F) lub też polikrzemianowa powłoka malarska NOVALIT F, dostępna w szerokiej palecie kolorów.
System ocieplania stropów minerlaną zewnętrzną wyprawą tynkarską (z opcjonalną powłoką malarską) lub polikrzemianową powłoką malarską - KABE THERM SG