Dział Obsługi Klienta – Farby Proszkowe
ul. Śląska 88
40-742 Katowice
tel. 32 / 609 57 40, 32 / 609 57 44, 32 / 609 57 70
email: proszkowe@farbykabe.pl

Kontakt do Przedstawiciela:

  • Łukasz Stasak Doradca Techniczno-Handlowy – Farby Proszkowe
    e-mail: l.stasak@farbykabe.pl
    tel. kom.: +48 575 001 622
    Regiony: zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie

  • Michał Czapla Doradca Techniczno-Handlowy – Farby Proszkowe
    e-mail: m.czapla@farbykabe.pl
    tel. kom.: +48 575 001 352
    Regiony: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

  • Marcin Zięba Doradca Techniczno-Handlowy – Farby Proszkowe
    e-mail: m.zieba@farbykabe.pl
    tel. kom.: +48 535 001 475
    Regiony: świętokrzyskie, łódzkie, mazowieckie

  • Arkadiusz Jankowski Doradca Techniczno-Handlowy – Farby Proszkowe
    e-mail: a.jankowski@farbykabe.pl
    tel. kom.: +48 696 404 336
    Regiony: mazowieckie, podlaskie

  • Kamil Bujakowski Doradca Techniczno-Handlowy – Farby Proszkowe
    e-mail: k.bujakowski@farbykabe.pl
    tel. kom.: +48 575 001 249
    Regiony: śląskie, opolskie, dolnośląskie

     •  Łukasz Szalacha Doradca Techniczno-Handlowy – Farby Proszkowe
              e-mail: l.szalacha@farbykabe.pl
              tel. kom.: +48 535 800 526

              Regiony: małopolskie, lubelskie, podkarpackie

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności oraz polityce cookies.