Firma Farby KABE Polska działa na polskim rynku od 1995 roku. W tym okresie firma zbudowała i ugruntowała swoją pozycję wiodącego dostawcy wysokiej jakości produktów na elewacje i do wnętrz, takich jak: masy tynkarskie, farby, systemy ociepleń, systemy do napraw i renowacji oraz farby proszkowe.

KABE Swiss Group, w skład której wchodzi Farby KABE Polska, to grupa firm działających na arenie międzynarodowej w branży budowlanej i przemysłowej, kierujących się wspólnymi wartościami takimi jak tradycja, jakość, partnerstwo, uczciwość, odpowiedzialny biznes.

Szwajcarskie korzenie oraz możliwość pełnego wykorzystania doświadczeń i osiągnięć działu badawczo – rozwojowego naszej rodzimej firmy Karl Bubenhofer AG z Gossau, pozwalają na stałe wzbogacanie oferty firmy o nowoczesne produkty nowej generacji.

KABE Farben, jako pierwsza firma na świecie, opracowała w 1999 roku nowatorską technologię produktów polikrzemianowych do elewacji budynków, stając się prekursorem i liderem w dziedzinie technologii produktów mineralnych, opartych na bazie niskoalkalicznego potasowego szkła wodnego.

Misją firmy Farby KABE Polska jest dostarczanie nowoczesnych produktów dekoracyjno-ochronnych tak, aby zawsze cieszyły się pełną aprobatą i zaufaniem Klientów – solidnie spełniając swoje zadanie przez długie lata… Szeroki asortyment produktów adresowany jest zarówno do profesjonalistów: Firm Wykonawczych, Architektów, Projektantów i Konserwatorów Zabytków, jak również do Użytkowników Indywidualnych. Dążąc do tego, aby produkty ze znakiem Farby KABE Polska cieszyły się zaufaniem Klientów, firma nieustannie optymalizuje wszelkie aspekty związane z jakością, łatwością aplikacji i wpływem wytwarzanych produktów na otaczające je środowisko. Produkty marki Farby KABE Polska wytwarzane są zgodnie ze standardami zawartymi w międzynarodowych normach Zarządzania Jakością – ISO 9001 oraz Zarządzania Środowiskiem – ISO 14001. Produkowane wyroby oraz systemy ociepleń posiadają wszystkie niezbędne Aprobaty i Certyfikaty. Wdrożone normy są gwarancją, iż procesy realizowane w naszych zakładach podlegają stałej kontroli i ciągłemu doskonaleniu.

Znakiem naszych czasów są nowatorskie rozwiązania jak np. kompletne systemy ociepleń. Firma Farby KABE Polska oferuje wiele różnorodnych systemów ociepleń „KABE THERM” odpowiadających wymogom rynku i oczekiwaniom Klientów. Stosowane przez nas rozwiązania spełniają obowiązujące w tym zakresie europejskie i krajowe wymagania techniczno-budowlane. Farby KABE to również firma o ugruntowanej pozycji w segmencie produktów i rozwiązań do renowacji i konserwacji obiektów zabytków.

Na liście obiektów referencyjnych znajduje się wiele prestiżowych obiektów, m.in.: Filharmonia im. Karłowicza w Szczecinie, Pacific Office Building w Warszawie, Centrum Biurowe Neptun w Gdańsku, Galeria Warmińska w Olsztynie, Silver Tower Center we Wrocławiu oraz zabytków, m.in.: Muzeum Pałacowe w Wilanowie, Pałac Ogińskich w Siedlcach, Kamienice w Kazimierzu Dolnym i Krakowie, Bazylika na Jasnej Górze w Częstochowie, Pałac Branickich w Białymstoku i wiele innych.

Produkty Farby KABE dostępne są w sieci dystrybucji na terenie całego kraju.

STRATEGIA PODATKOWA

Informacja o realizowanej strategii podatkowej za rok podatkowy 2022 (KLIKNIJ, ABY OTWORZYĆ)

Supreme Poradnik