Jeśli chodzi o malowanie elewacji to proponujemy produkty firmy Farby KABEFarby elewacyjne tej marki umożliwiają wykonanie powłoki o wysokiej odporności na działanie warunków atmosferycznych, na porost glonów, grzybów, wietrzenie oraz zabrudzenia. Produkty Farby KABE występują w szerokiej palecie kolorystycznej.

Bardzo przydatny może okazać się program Pokoloruj dom i wnętrze, gdzie można samodzielnie dopasować różne kolory farb i sprawdź jak będzie wyglądał dany kolor w Twoim pomieszczeniu.

https://farbykabe.pl/programy/pokoloruj-dom-wnetrze/

W celu zaprojektowania swojego mozaikowego tynku, proponujemy skorzystanie z programu  Zaprojektuj tynk mozaikowy 

https://farbykabe.pl/programy/mozaiker/

Generalnie dobór koloru jest zawsze kwestią gustu, aktualnych trendów oraz kolorów pozostałych elementów wyposażenia dlatego, ciężko jest tutaj określić jakieś zasady. Farby do malowania wnętrz to kategoria charakteryzująca się bardzo szeroką paletą kolorów.

W tym programie można skorzystać z kilku przykładowych projektów elewacji i wnętrz lub też wprowadzić zdjęcie swojego domu lub mieszkania, a następnie podzielić na poszczególne fragmenty, które można edytować pod kątem wyboru kolorów z palety 300 kolorów z wzornika Farby KABE. U nas bez problemu znajdziesz farbę elewacyjną czy wewnętrzną w odpowiadającym Ci kolorze.

Po dokonaniu optymalnego wyboru można całość ustawień Wizualizacji projektu zapisać i wydrukować  w celu ostatecznej weryfikacji z wzornikiem i dokonania zamówienia.

Supreme Poradnik