Długie dni i wyższe temperatury zachęcają nie tylko do wiosennych porządków, ale też zmian we wnętrzach czy nawet remontów. Niezależnie do tego, jak dużą rearanżację planujemy, odświeżenie koloru ścian to jeden z bardziej przystępnych sposobów na nadanie pomieszczeniom nowego wyglądu. FARBwerk to narzędzie dla profesjonalistów, ale też ciekawa inspiracja dla amatorów wykańczania wnętrz. Zobacz jak zgodnie z naszym wzornikiem stworzyć idealne wiosenne zestawienie kolorów niebieskich i zielonych.

FARBwerk to autorskie rozwiązanie Farby KABE, które ułatwia dobieranie kolorów w aranżacji wnętrz – każdy wzornik z serii zainspirowany jest kolorami występującymi w naturze. Stanowi kompletną paletę pasujących do siebie barw i odcieni. Kierując się zaproponowanym zestawem, zaaranżujesz wnętrze kolorystycznie spójne. Niezależnie od tego, czy jesteś architektem, czy wykańczasz lub odświeżasz mieszkanie, lub dom, nie musisz zastanawiać się, czy dane odcienie będą do siebie pasować, ponieważ my zrobiliśmy to za ciebie. FARBwerk wyznacza zdecydowanie nowe trendy w projektowaniu.

Wiosenny wzornik FARBwerk 2

Wzornik FARBwerk 2 to zestawienie kolorów niebieskich i zielonych, które możesz dowolnie ze sobą łączyć. Z jego pomocą uzyskasz niepowtarzalny, ale jednocześnie harmonijny efekt. Jeżeli zainspirowała cię wiosenna aura i chciałbyś wprowadzić ją do wnętrza, propozycje ze wzornika FARBwerk 2 idealnie nadają się do odświeżenia przestrzeni, dodania jej energii i żywotności charakterystycznej dla tej pory roku. 

inspiracje FARBwerk
Bild 13976

Niebieski i zielony w wielu odsłonach 

Możesz postawić na naturalne ciepłe kolory oliwki, mchu lub chłodne lazury bzu i radosne barwy upierzenia modraszki.W tej palecie prezentujemy odcienie opracowane na bazie syntetycznych pigmentów nieorganicznych, takich jak: niebieski kobaltowy, zieleń chromowa czy ultramaryna. Dzięki temu uzyskano z jednej strony efekt różnorodności, z drugiej – naturalną spójność. Wiosenna paleta kolorów nie tylko inspiruje klientów, projektantów i architektów wnętrz, ale także dotrzymuje kroku ich najśmielszym pomysłom. Chociaż zainspirowały nas idealne zestawienia występujące w przyrodzie, wzornik FARBwerk 2 podąża także za nurtem industrializacji. Dzięki temu – specyficzny charakter wzornika, przepych kolorów (wypełniony zarówno energetycznymi, jak i łagodnymi zgaszonymi lub pastelowymi odcieniami) – pasuje dla każdego rodzaju architektury.

Gdzie zastosować wzornik FARBwerk 2?

Jak wspomnieliśmy wzornik FARBwerk 2 to narzędzie kompletne, które możemy wykorzystać do zaaranżowania spójnej powierzchni – pokoju, mieszkania, domu, czy biura i całych budynków. Niezależnie od tego, czy kolory pojawią się w jednym pomieszczeniu czy będą stanowić kompozycję w ramach większej całości, będą do siebie idealnie dopasowane. Dlatego wzorniki FARBwerk świetnie nadają się w przypadku aranżowania wnętrz inwestycji deweloperskich, elewacji, powierzchni wspólnych, ale też wykończeń pod klucz. Automatyzują wybory na etapie projektu, bez kompromisu dla estetyki. Co więcej, dopasujemy je do każdego stylu aranżacji – od tych najbardziej klasycznych, po najbardziej nowoczesne.

Supreme Poradnik