Szkolenie z oferty produktowej Farby KABE

W naszym oddziale w Warszawie odbyło się szkolenie teoretyczno-praktyczne dla wykonawców z szerokiej oferty produktów elewacyjnych i poprawnego wykonania systemu dociepleń ETICS. Wykonawcy mogli przetestować nasze produkty i poprawić technikę aplikacji na przygotowanej ścianie.  Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę o naszą ofertę produktową skontaktuj się z nami. 

Więcej informacji

Szkolenie w Centrum Kształcenia Zawodowego w Warszawie

W dniu 28.09.2023 odbyło się szkolenie teoretyczne i praktyczne dla uczniów Centrum Kształcenia Zawodowego w Warszawie. Uczestnicy byli bardzo zaangażowani i chętni do prac praktycznych.  Na szkoleniu uczniowie zapoznali się ofertą produktową oraz mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce.

Więcej informacji

Mozaiker Decor szkolenie aplikacyjne

W dniu 07.07.2023 w Sochaczewie odbyło się  szkolenie z aplikacji tynku Mozaiker  Decor. Pogoda dopisała, więc i wykonana praca na docelowej ścianie wyszła bardzo dobrze,  a wykonawcy zdobyli nowe doświadczenie i umiejętności. 

Więcej informacji

Szkolenie dla wykonawców

W Wilkołazie mieliśmy przyjemność szkolić wykonawców z zakresu wiedzy teoretycznej i praktycznej. Podczas szkolenia uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z firmą Farby KABE od strony jej historii, wprowadzanej na rynek oferty produktowej oraz możliwość praktycznego przetestowania naszych produktów, w tym efektów dekoracyjnych.

Więcej informacji

Szkolenie – farby wewnętrzne

W dniu 20.02.2023r. odbyło się kolejne szkolenie produktowe dla naszego dystrybutora. Uczestnicy szkolenia mogli zapoznać się z parametrami farb wewnętrznych oraz poznać ofertę produktów marki Farby KABE. Oczywiście sama teoria to nie wszystko, dlatego też uczestnicy szkolenia mogli namacalnie sprawdzić w jak prosty sposób można wykonać niektóre efekty dekoracyjne oraz zapoznać się z aplikacją farb…

Więcej informacji

Szkolenie w Kochanowicach

W listopadzie ubiegłego roku w Kochanowicach mimo mrozu i śniegu, odbyło się spotkanie z wykonawcami połączone ze szkoleniem. Uczestnicy szkolenia mogli się zapoznać z nowościami dostępnymi w ofercie Farby KABE Polska zarówno od strony teoretycznej, jak również mieli okazję spróbować swoich sił w praktyce.

Więcej informacji

Jak uzyskać efekt cegły?

Dzisiejszy artykuł ma na celu przybliżenie kilku metod uzyskania cegiełki, które mogą zastąpić standardowe płytki klinkierowe na elewacji lub uzyskanie ciągle modnej cegły wewnątrz budynków. W dawnych czasach zakrywało się widoczne cegły w budynkach zaprawami tynkarskimi żeby ich nie było widać, dziś jeśli nie da się ich odkryć ponownie lub też budynek jest zbudowany z…

Więcej informacji

Szkolenie – farby wewnętrzne oraz efekty dekoracyjne

W Gdańsku wspólnie z naszym partnerem handlowym, w siedzibie jego fili zorganizowaliśmy szkolenie teoretyczno-praktyczne dla  zaproszonych wykonawców. Jak widać na zdjęciach sale teoretyczne jak i praktyczne były pełne. Cieszy nas taka frekwencja gdyż widać duże zainteresowanie produktem. Na spotkaniu omawialiśmy farby wewnętrzne i produkty dekoracyjne. Wykonawcy mogli również poznać techniki malarskie hydrodynamiczne jak i ręczne…

Więcej informacji
Supreme Poradnik