Szwajcarska jakość:

Swiss Standards
Strona główna Systemy ocieplenia budynków

KABE THERM MW z wyprawą tynkarską ARMASIL T

Kompletny system ocieplania budynków oparty na wełnie mineralnej z silikonową zewnętrzną wyprawą tynkarską ARMASIL T

Informacje
o systemie

Właściwości
 

Budowa
systemu

Produkty
powiązane

 

System ociepleń KABE THERM MW znajduje zastosowanie przede wszystkim na obiektach wymagających wysokiej paroprzepuszczalności i ochrony przed intensywnym działaniem warunków atmosferycznych. Stosowany jest w budownictwie mieszkaniowym jedno- i wielorodzinnym, użyteczności publicznej i przemysłowym, w obiektach już istniejących, jak i nowo wznoszonych, do wysokości 25 m (dla budynków wzniesionych przed 01.04.1995 do wysokości jedenastej kondygnacji włącznie).

Do jego wykonania można stosować płyty z elewacyjnej wełny mineralnej (o zaburzonym układzie włókien). System może być stosowany na wszelkich typowych podłożach mineralnych (jak np.: beton, beton komórkowy, tynk cementowy, cementowo-wapienny, piaskowiec oraz na ścianach surowych wykonanych z cegieł, bloczków, pustaków i innych tego typu materiałów ceramicznych lub silikatowych), jak i na podłożach pokrytych dobrze przylegającą powłoką farby elewacyjnej lub tynku cienkowarstwowego.

Warstwą zewnętrzną systemu jest silikonowa wyprawa tynkarska ARMASIL T, możliwa do wykonania w szerokiej palecie kolorów i faktur. System KABE THERM MW jest szczególnie polecany na budynkach ze ścianami wykonanymi z materiałów o strukturze porowatej (jak np.: beton komórkowy, żużlobeton, cegła poryzowana). Ze względu na bardzo dobrą izolacyjność akustyczną nadaje się również do ocieplania obiektów zlokalizowanych w strefach o dużym natężeniu hałasu.
Kompletny system ocieplania budynków oparty na wełnie mineralnej z silikonową zewnętrzną wyprawą tynkarską ARMASIL T - KABE THERM MW z wyprawą tynkarską ARMASIL T