Szwajcarska jakość:

Swiss Standards
Strona główna → Sponsoring sportowy Farby KABE → Zabłocki i Tork z tytyłem Sponsora Classic

Zabłocki i Tork z tytyłem Sponsora Classic

Miło nam poinformować, że do grona Sponsorów Classic BKS Aluprof dołączyły firmy Zabłocki i Tork.


Współpraca z BKS Aluprof to wspólny projekt sponsoringowy firm  Zabłocki i Tork.


Firma Zabłocki istnieje na rynku od 1993 r. i jest autoryzowanym przedstawicielem producentów cieszących się uznaniem i renomą zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jej specjalnością jest dystrybucja artykułów higienicznych, dozowników i środków czystości.


Firma Zabłocki obsługuje w tym zakresie już ponad dwa tysiące klientów, a zajmuje się nie tylko realizacją dostaw wprost do odbiorców, ale także służy fachowym doradztwem i pomocą we wdrożeniach związanych z higieną i utrzymaniem czystości. 


Więcej o firmie możecie przeczytać tutaj: http://www.zablocki.pl/

 

Z kolei firma Tork to lider rynku w swojej branży, a na produkty tej marki można natknąć się w milionach pomieszczeń toaletowych na całym świecie. Projekt i funkcjonalność produktów marki Tork idą w parze, a to wyjątkowe połączenie sprawia, że dozowniki naszego nowego Sponsora Classic są łatwe w obsłudze zarówno dla użytkowników, jak i pracowników technicznych. Systemy Tork to połączenie dobrych gatunkowo produktów z papieru i funkcjonalnych dozowników oraz dobrego doradztwa i niezawodnego serwisu zawsze z uwzględnieniem potrzeb zrównoważonego rozwoju. Systemy te sprawiają, że każdy klient znajdzie to, co idealnie zaspokaja jego potrzeby.