Szwajcarska jakość:

Swiss Standards
Strona główna → Sponsoring sportowy Farby KABE → Współpracujemy z portalem Sportslaski.pl

Współpracujemy z portalem Sportslaski.pl

Mamy przyjemność poinformować, że Bialski Klub Sportowy nawiązał kolejną współpracę medialną. Nasze drużyny występować będą w nadchodzącym sezonie pod medialnym patronatem portalu SportSlaski.pl.


Serwis SportSlaski.pl to największy internetowy portal sportowy w regionie. Na jego łamach pojawiają się informacje z różnych dyscyplin sportu, obejmujące swoim zasięgiem obszar całego województwa śląskiego. Portal regularnie informuje również o wydarzeniach związanych z naszym klubem – drużyną siatkarek BKS Aluprof i piłkarzy BKS Stal.


Dzięki nawiązanej współpracy jeszcze częściej kibice i czytelnicy portalu będą mogli znajdywać wiadomości o wynikach naszych zespołów, na łamach portalu funkcjonującego pod adresem www.sportslaski.pl. Nasz nowy partner medialny widoczny będzie podczas meczów w Bielsku-Białej poprzez różnego rodzaju świadczenia reklamowe - banery czy bandy ledowe oraz wszelkie materiały poligraficzne klubu. Współpraca w zakresie medialnym to rzecz jasna również wzajemna wymiana logotypów BKS i portalu.


Zachęcamy w tym miejscu do odwiedzania naszego medialnego patrona, który dziś także informuje o współpracy na łamach swojego serwisu.