Szwajcarska jakość:

Swiss Standards
Strona główna → Sponsoring sportowy Farby KABE → Siatkarki i kibice z wizytą w szpitalu

Siatkarki i kibice z wizytą w szpitalu

Kibice siatkarek BKS Aluprof Bielsko-Biała co roku z myślą o najmłodszych sympatykach ekstraklasowej drużyny organizują różnorodne wydarzenia. W najbliższy czwartek wraz z bialskimi zawodniczkami udadzą się na oddział dziecięcy Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej.
 
W poprzednich latach kibice wraz z siatkarkami mieli okazję gościć w Domach Dziecka w Oświęcimiu i Bielsku-Białej. W styczniu 2013 roku podczas meczów ORLEN Ligi została przeprowadzona zbiórka funduszy na leczenie małej Antosi Wieczorek, a w czerwcu, w ramach obchodów 5. rocznicy śmierci Agaty Mróz-Olszewskiej, była zorganizowana m.in. zbiórka krwi w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bielsku-Białej.
 
W najbliższy czwartek (13.03.2014 r.) o godzinie 13:00 Klub Kibica siatkarek BKS Aluprof odwiedzi oddział dziecięcy Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej przy ulicy Sobieskiego 83. W tym spotkaniu wezmą udział także przedstawicielki drużyny, na czele z kapitan Małgorzatą Lis. Dzieci przebywające na oddziale będą miały okazję porozmawiać z siatkarkami, zrobić sobie wspólne zdjęcie, a także wziąć udział w konkursach, w których do wygrania będą klubowe gadżety.