Szwajcarska jakość:

Swiss Standards
Strona główna → Sponsoring sportowy Farby KABE → Siatkarki BKS Aluprof w Gemini Park

Siatkarki BKS Aluprof w Gemini Park

Bielskie siatkarki spotkały się z kibicami Gemini Park.


To pierwsze, ale na pewno nie ostatnie spotkanie siatkarek BKS Aluprof w Gemini Park. Elżbieta Klein, Sylwia Pelc, Natalia Strózik i Koleta Łyszkiewicz spędziły blisko dwie godziny ze swoimi najmłodszymi fanami podczas turnieju Gemini Cup 2014. Deszczowy ranek i niesprzyjające prognozy pogody stawiały sobotnie spotkanie w Gemini Park pod znakiem zapytania. Na szczęscie aura okazała się łaskawsza niż przewidywano i bielskie siatkarki pojawiły się w Gemini, by spotkać się ze swoimi kibicami i rozegrać pokazowy mecz na boisku do piłki plażowej.


Spotkanie z najmłodszymi rozpoczęło się od rozgrzewki. Niepewna pogoda spowodowała, że w rozgrzewce uczestniczyła tylko garstka dzieciaków. Z każdą kolejną minutą było ich już jednak coraz więcej, przez co końcówka sobotniego spotkania odbywała się już w dużo szerszym gronie niż jego początek. Po krótkiej rozgrzewce siatkarki rozegrały jednego seta do 21 ( wynik nie jest sprawą najważniejszą, ale 21:18 wygrał duet Natalia Strózik/Koleta Łyszkiewicz), a pozostały czas spędziły z najmłodszymi kibicami. Po meczu odbył się krótki mini-trening z najmłodszymi fanami. Nie zabrakło ćwiczeń rozciągających czy zabawy z piłką. Były także zdjęcia, autografy i drobne upominki od BKS Aluprof.


Kolejne takie spotkanie już za tydzień w sobotę 23 sierpnia. Dokładne godziny podamy w tym tygodniu na naszej stronie internetowej. Już teraz serdecznie zapraszamy!