Szwajcarska jakość:

Swiss Standards
Strona główna → Sponsoring sportowy Farby KABE → PMPK - koniec marzeń o finale

PMPK - koniec marzeń o finale

BKS Aluprof przegrał trzeci mecz w półfinale mistrzostw Polski kadetek i odpadł z dalszej rywalizacji.BKS Aluprof - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (22:25, 22:25, 20:25)

BKS Aluprof: Śmietana, Śpiewak, Miemczok, Śliwka, Mikoda, Szumera, Dobija (libero) oraz Stanclik, Knapik.

Niedziela była trzecim dniem turnieju półfinałowego mistrzostw Polski kadetek rozgrywanego w Gdańsku. Bielszczanki po dwóch porażkach wciąż jednak miały szansę na awans do finału. Warunkiem był korzystny wynik meczu Energi Gedanii Gdańsk z Espesem Spartą Warszawa i zwycięstwo BKS Aluprof nad siatkarkami z Dąbrowy Górniczej.


Podopieczne trenera Stanisława Guzaka liczyły na powtórkę z turnieju finałowego mistrzostw Śląska, kiedy to poradziły sobie z dąbrowiankami. Niestety tym razem górą był zespół z Zagłębia, który wygrał 3:0. Tym samym bielski zespół odpadł z dalszej rywalizacji i sezon zakończył na półfinale mistrzostw Polski.


Stanisław Guzak (trener): Zagraliśmy słabo. Jedynie w pierwszym meczu tego turnieju graliśmy na swoim poziomie, a później było jużcoraz gorzej. Dziś dąbrowianki grały jak o życie, a my jakoś niemrawo. Chcieliśmy bardzo wygrać, ale Dąbrowa była lepsza w każdym elemencie. Wracamy do domu z 4. miejscem w półfinale i sporym niedosytem. Liczyliśmy na finał i poprawienie wyniku z poprzedniego roku. Tymczasem odpadamy w tym samym miejscu co rok temu.