Szwajcarska jakość:

Swiss Standards
Strona główna → Sponsoring sportowy Farby KABE → BKS Aluprof na pierwszym turnieju o puchar Prezesa Hydro

BKS Aluprof na pierwszym turnieju o puchar Prezesa Hydro

Siatkarki BKS Aluprof wspólnie z pracownikami Hydro ZNPHS spotkały się na I Turnieju o Puchar Prezesa Hydro.


Piknik połączony był z otwarciem boiska do siatkówki plażowej, które jednocześnie było areną zmagań ośmiu zespołów grających w I Turnieju o Puchar Prezesa Hydro.


Zespoły stworzone zostały przez organizatora, a w skład każdego z nich wchodzili pracownicy Hydro i BKS Aluprof oraz siatkarki bialskiego klubu. Każda z ośmiu ekip nosiła nazwę związaną z Hydro, a więc na boisku do siatkówki plażowej zmierzyły się Pompy z Cylindrami, Zasilacze z Rozdzielaczami, Zawory z Filtrami i Przewody z Manometrami. Kapitanami każdego zespołu były siatkarki BKS Aluprof.


W półfinałach turnieju zagrały Pompy (Marta Szymańska i Joanna Prokop) z Rozdzielaczami (Karolina Ciaszkiewicz-Lach) oraz Filtry (Dorota Wilk i Marcin Owczarski) z Przewodami (Mariola Wojtowicz i Urszula Lorenc). W wielkim finale, w którym


Rozdzielacze zmierzyły się z Przewodami górą była drużyna dowodzona przez Mariolę Wojtowicz, która wygrała 21:18. W skład zespołu, oprócz bielskiej libero wchodzili również Urszula Lorenc (młoda siatkarka BKS Aluprof), Maurycy Marek (pracownik bialskiego klubu) oraz Monika Sieńko i Leszek Jędrzkiewicz (oboje z Hydro ZNPHS).


Zwycięska drużyna otrzymała Puchar Prezesa Hydro, a kapitanowie medalowych zespołów szampany ufundowane przez gościa specjalnego - Gilberto Candeloro Prezesa firmy IMM HYDRAULICS.


Turniej oraz piknik, który mu towarzyszył zakończył pierwszy rok współpracy BKS Aluprof z Hydro ZNPHS. Świetna atmosfera, wspólna radość i wszechobecne uśmiechy dają pewność, że zabawa była równie udana jak pierwszy wspólny sezon bialskiego klubu i firmy Hydro. Jesteśmy pewni, że kolejny rok wspólnego działania przyniesie obu stronom jeszcze więcej takich niezapomnianych chwil.


Dziękujemy!!!