Szwajcarska jakość:

Swiss Standards
Strona główna → Sponsoring sportowy Farby KABE → Autobusem na mecz z Rzeszowem

Autobusem na mecz z Rzeszowem

Na mecz BKS Aluprof - Developres SkyRes Rzeszów przygotowano specjalne kursy MZK.


W związku z planowanym meczem BKS Aluprof w dniu 30.11.2014 roku (niedziela), który odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej o godz. 18:00 MZK proponuje dowóz kibiców autobusami linii nr 7 i 8, które odjadą  z przystanku Hotel Prezydent kierunek Hala Widowiskowo-Sportowa w następujących godzinach:

 Linia nr 7 - 16:50i

 Linia nr 8 - 16:27i, 17:02i

 (i - kursy obsługiwane przez autobus niskopodłogowy)


Ponadto z uwagi na fakt, że mecz odbędzie się w niedzielę, kiedy autobusy kursują znacznie rzadziej niż w soboty i dni robocze na dowóz kibiców do hali zostanie uruchomiony dodatkowy niskopodłogowy autobus przegubowy, który wykona kurs z przystanku Cieszyńska/Hulanka bezpośrednio do Hali Widowiskowo-Sportowej następującą trasą: ul. Piastowska, ul. 3-go Maja, ul. Partyzantów, al. Andersa, al. Armii Krajowej, ul. Karbowa. Odjazd z przystanku Cieszyńska/Hulanka godz.17:15, odjazd z przystanku Hotel Prezydent godz. 17:22, dojazd do hali godz. 17:45. Autobus ten będzie miał na tablicach kierunkowych wyświetlony napis "Hala Widowiskowo-Sportowa". Po meczu na przystanek obok Hali Widowiskowo-Sportowej podstawiony zostanie autobus niskopodłogowy przegubowy, który wykona kurs do dworca następującą trasą: ul. Karbową, al. Armii Krajowej, al. Andersa, ul. Partyzantów, ul. 3-go Maja, Warszawska/Dworzec.


Wszystkie powyższe dowozy i odwozy będą realizowane zgodnie z obowiązującą taryfą opłat za przejazd autobusami MZK w Bielsku-Białej.