Diamentową kolekcję Supreme od Farby KABE tworzą wysokiej jakości farby do zadań specjalnych. Linia Supreme składa się z pięciu produktów o różnych właściwościach i zastosowaniach.

PROFILATEX –Sprawdź diamentową trwałość.

Wysokiej jakości farba ceramiczna do malowania wnętrz. Tworzy szlachetną satynowo – matową powłokę. Super trwała, odporna na wszelkie uporczywe plamy i zabrudzenia. Odporna na zmywanie i szorowanie. Farba z grupy wysoko ekologicznych produktów oznaczona znakiem ECO GOLD „0” LZO. Pozbawiona lotnych związków organicznych. Spełnia wymagania w zakresie certyfikacji budynków według LEED/BREEAM. Ze względu na wysoką ekologiczność oraz  trwałość powłoki, przeznaczona do stosowana we wszystkich pomieszczeniach a szczególnie  narażonych na zabrudzenia ( pokoje dzieci, salony, korytarze) oraz w szpitalach, salach zabiegowych i operacyjnych, gabinetach lekarskich. 

PROLATEX – Maluj w zgodzie z naturą.

Najwyższej jakości, ekologiczna farba lateksowa. Posiada oznaczenie ECO GOLD „0” LZO. Pozbawiona lotnych związków organicznych. Wolna od formaldehydów co czyni z niej produkt w najwyższym stopniu przyjazny dla ludzi i środowiska.  Spełnia restrykcyjne wymagania w zakresie certyfikacji budynków według LEED/BREEAM. Może być stosowana do wykonywania ochronnych i dekoracyjnych powłok malarskich wewnątrz budynków zarówno w pomieszczeniach „suchych” jak i „mokrych”.  Przeznaczona do stosowana w budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej, placówkach służby zdrowia oraz w zakładach produkcyjnych przemysłu spożywczego (bez bezpośredniego kontaktu z żywnością).

AQUATEX – Maluj bez gruntowania.

Farba antyrefleksyjna, o mineralnym charakterze. Dzięki głęboko matowej powłoce niweluje refleksy świetlne wywołujące wrażenie nierównego podłoża. Ekologiczna, posiada oznaczenie ECO GOLD.  Nie zmienia właściwości retencyjnych podłoża co oznacza, że ściany w sposób naturalny przyjmują i oddają wilgoć, dzięki czemu w pomieszczeniach „mokrych” (takich jak: kuchnie, łazienki) oraz w salonach czy innych pomieszczeniach mieszkalnych w sposób naturalny regulowana jest wilgotność powietrza. NIE WYMAGA GRUNTOWANIA, dzięki czemu malowanie odbywa się jedynie w dwóch cyklach roboczych.

PERFEKTA – Miliony m2 wymalowań.

Akrylowa farba do wnętrz, przeznaczona do wykonywania powłok malarskich o matowej powłoce. Dostępna w szerokiej palecie kolorystycznej. Zapewnia doskonałą jakość wymalowań w atrakcyjnej cenie. Może być stosowana do ścian i sufitów w pomieszczeniach „suchych” (jak np.: salon, sypialnia, przedpokój oraz pomieszczenia biurowe i sale konferencyjne).

TOP-WHITE – Biel bez kompromisu.

Antyrefleksyjna,  super biała  farba przeznaczona w szczególności do malowania sufitów z efektem śnieżno białej powłoki. Głęboko matowy efekt sprawia, że wymalowane sufity, zyskują idealne wykończenie, minimalizując efekt refleksów świetlnych. Może być również stosowana do malowania ścian pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej, szkołach, przedszkolach, szpitalach, zakładach produkcyjnych. Posiada wysoką odporność na żółknięcie.

Supreme Poradnik