W miniony weekend w Bytomiu odbył się XI Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów. Uczestnicy Festiwalu Dziwnie Fajne przeszli spod Szybu Krystyna w Szombierkach na rynek w Bytomiu. Sam PRZEmarsz był niezwykle kolorowy. Na jego czele znalazła się orkiestra oraz mażoretki. Do zabawy chętnie przyłączali się napotkani na trasie mieszkańcy Bytomia. Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów to nie tylko PRZEmarsz.

Od 20 do 22 września na bytomskim rynku odbywał się Kiermasz Twórczej Reanimacji Odpadów, na którym można było się dowiedzieć, jak w ciekawy sposób wykorzystać coś, co wydaje się już bezużyteczne. Można było oddać krew lub zarejestrować się w bazie dawców szpiku.

Podczas Festiwalu Dziwnie Fajnie odbywały się również koncerty gwiazd. W sobotę na scenie wystąpili: BUM BUM ORKeSTAR, Daria Zawiałow, L.U.C & REBELBABEL oraz Grubson.

Podczas trwania wydarzenia rozpoczęło się malowanie muralu przy wykorzystaniu produktów marki Farby KABE (zarys malowidła w załączeniu).

Firma Farby KABE miała również swój udział w wydarzeniu, nasi instruktorzy przygotowali stoisko oraz wiele zabaw i gier dla dzieci i dorosłych.

Supreme Poradnik