Szwajcarska jakość:

Swiss Standards
Strona główna → Kariera → PRACOWNIK DS. APLIKACJI (TYNKÓW, FARB I ZAPRAW BUDOWLANYCH)

PRACOWNIK DS. APLIKACJI (TYNKÓW, FARB I ZAPRAW BUDOWLANYCH)

Praca zawodowa nie musi być rutynowa i przewidywalna. Wystarczy, że odrobina talentu, pracowitość i inwencja zostaną odpowiednio połączone i ukierunkowane, a staną się początkiem nowego, fascynującego wyzwania.
My właśnie dajemy Ci taką możliwość.


Dołącz do nas i zostań pracownikiem Farby KABE Polska, na stanowisku: Pracownik ds. aplikacji (tynków, farb i zapraw budowlanych)


KOGO SZUKAMY?
Praca na tym stanowisku to ciągły rozwój własnych kompetencji, umiejętności i wiedzy w nakładaniu tynków, farb i zapraw budowlanych, związany z wykonywaniem próbek inwestycyjnych, reklamowych oraz prowadzeniem testów aplikacyjnych. Dlatego poszukujemy osoby:

- dążącej do ciągłego podnoszenia własnych umiejętności i kwalifikacji
- potrafiącej pracować w zespole
- mającej rozwinięte zdolności techniczne i manualne
- o otwartym umyśle, potrafiącej podejmować przemyślane decyzje
- działającej zgodnie z zasadami i normami panującymi w organizacji


CZEGO CIĘ NAUCZYMY?
Mamy świadomość tego, że skuteczna sprzedaż materiałów budowlanych na wymagającym i zmiennym rynku inwestycyjnym, dystrybucyjnym wymaga udzielania szybkiego wsparcia. Dlatego nauczymy Ciebie:
- barwienia tynków i farb
- wykonywania próbek inwestycyjnych i reklamowych dla pracowników i klientów Farby KABE Polska
- wykonywania próbek oraz ich aplikacja u wybranych kontrahentów lub odbiorców


CO OFERUJEMY?
W Farby KABE Polska potrafimy docenić lojalność i zaangażowanie. Dołącz do nas a zapewnimy Tobie:
- pracę pełną inspirujących wyzwań
- możliwość rozwoju zawodowego
- atrakcyjne wynagrodzenie
- bogaty pakiet szkoleń i motywującą atmosferę


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Farby Kabe Polska sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Śląska 88, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.


Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.


Informujemy, że Administratorem danych jest Farby Kabe Polska Sp. z o.o. Katowice, ul Śląska 88, 40-742 Katowice (KRS:0000133824, NIP: 9540018787, REGON: 272574500). Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.