Dlaczego NIEGRZECZNI ?
W otaczającej nas przestrzeni publicznej pojawiają się różnorodne plebiscyty i konkursy…. Żaden z nich nie obejmuje jednak swoim zakresem tzw. pozytywnie zakręconych, czyli fajnych, ale niepokornych.

NIEGRZECZNI to Projekt, w którym wytypujemy, zagłosujemy i wybierzemy „Niegrzecznych” czyli pozytywnie zakręconych, którzy na Gali Finałowej w Centrum Konferencyjnym Hotelu Bania dostaną KLAPSY – statuetki w Plebiscycie.

Jednym ze sponsorów tego niecodziennego, a ogromnie pozytywnego wydarzenia została firma Farby KABE Polska, która wspiera ludzi pozytywnie zakręconych 🙂

Ideą Akcji NIEGRZECZNI jest znalezienie i wyróżnienie przypadków „niegrzecznych”, w pozytywnym słowa tego znaczeniu, na wszelkich polach (telewizji, show biznesu, sportu, kultury, sztuki i nauki).

NIEGRZECZNY – to osoba wychodząca poza schemat, myśląca inaczej niż ogół, promująca nowe, ciekawe trendy i zachowania, nie wpasowująca się w konwenanse.

Do tej pory nagrody odebrali między innymi: Szymon Majewski, Antek Królikowski, Kacper Ruciński, Zespół MECH, Olaf Deriglasoff, Zespół LipaLi, Mariusz Kałamaga, Kabaret Paranienormalni, Igor Kwiatkowski i wielu innych pozytywnych ludzi…

Supreme Poradnik