Szwajcarska jakość:

Swiss Standards

NOVALIT T AKORD

Od września br. wprowadziliśmy do naszej oferty nową polikrzemianową masę tynkarską pod nazwą NOVALIT T AKORD  przeznaczoną do nakładania maszynowego.

Produkt dostępny jest w opakowaniu 20 kg, w fakturze pełnej o granulacji 1,5 mm.

                                 

Cena katalogowa 6,50 zł/kg netto w kolorze białym.


Niskoalkaliczny tynk polikrzemianowy NOVALIT T Farby KABE w wersji do natryskowego (mechanicznego) wykonywania ochronno-dekoracyjnych, cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na zewnątrz budynków. Charakteryzuje się łatwą aplikacją, wysoką wydajnością a przede wszystkim wyjątkowo równomierną i wyraźną fakturą.

Szczególnie polecany jest do stosowania na dużych powierzchniach oraz na podłożach o zakrzywionych, nieregularnych kształtach. Tworzy trwałą wyprawę o mineralnym charakterze, wysokiej paroprzepuszczalności i niskiej nasiąkliwości powierzchniowej. W standardzie zawiera zabezpieczenie przed porostem glonów i grzybów.

 

Może być stosowany zarówno na podłożach mineralnych (jak np.: beton, tynk wapienny, wapienno-cementowy i cementowy) jak i pokrytych dobrze związaną powłoką malarską na bazie tworzyw sztucznych.

Dostępny jest szerokiej palecie kolorów /możliwych do uzyskania przy użyciu pigmentów nieorganicznych. Przed nakładaniem tynku podłoże wymaga zagruntowania preparatem GRUNT NOVALIT GT.

 

Kolory: naturalna biel i wybrane kolory z wzornika KABE i wzornika NCS (możliwe do uzyskania przy użyciu pigmentów nieorganicznych);
Zużycie: ok. 2,2 kg/m2